Fysiotherapie voor hand, pols, schouder en elleboog in Den Haag
In de vestiging van Xpert Handtherapie in Den Haag bieden wij gespecialiseerde therapie voor patiënten met problemen aan hand, pols, elleboog en schouder. Wij geloven dat we zorg van de hoogste kwaliteit kunnen leveren omdat we ons volledig richten op deze regio van het lichaam.
Dat zorgt ervoor dat onze fysio- en ergotherapeuten uitgroeien tot specialisten in hun vakgebied. Zo bent u verzekerd van de topkwaliteit die u van een gespecialiseerde organisatie mag verwachten.
Parkeren
Wij adviseren u om te parkeren in parkeergarage Haagsche Hof. De ingang van deze parkeergarage is te herkennen aan de geveltekst: 'P kantoren Haasche hof'.
U dient voor deze parkeergarage in het bezit te zijn van de Parkmobile app of de Pak-line app.
Een alternatieve parkeerruimte vindt u bij ParkKing: Mauritskade/Zeestraat. Navigatiegebruikers dienen hierbij Zeestraat 35-37 aan te houden.